Про вибори, незаконну агітацію та фейкових спостерігачів

Про вибори, незаконну агітацію та фейкових спостерігачів

Не можна призначати вибори на Хелловін та ще й в день переведення годинників. Бо ж виповзає всяка нечисть у вигляді чорних політтехнологів, радіє 25-годинному робочому дню і влаштовує нам «карнавал демократії».

 

Голосування на Черкащині завершилось. І хоча ранок дня виборів розпочався спокійно, але день був дуже нервовий. Підвіз виборців, незаконна агітація, передчасне заповнення протоколів, фейкові спостерігачі тощо. Але головним драйвером дня стала величезна кількість повідомлень про контрольоване голосування і відповідно ознаки прямого підкупу виборців. Із цим доведеться розбиратись Нацполіції, бо проігнорувати ці факти неможливо.

 

Явка не досягла 30% і це майже вполовину менше ніж на виборах до Верховної Ради 2019 року. Але варто звернути увагу на нерівномірність рівня явки виборців на різних дільницях і особливо в містах і сільській місцевості. Це теж може свідчити про запровадження контрольованого голосування на певних ДВК.

Також маємо традиційні процедурні і технічні порушення, проте вони зазвичай на результат не впливають.

Тепер чекаємо на результати паралельного підрахунку голосів, підбиття підсумків в ОВК і оголошення результатів ЦВК, які вона повинна зробити не пізніше ніж 15 листопада.

 

Ну і цілком ймовірні довгі і непередбачувані судові процеси.

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x