Наталія Несват у відеопроєкті «Розмова в Residence»

«Нова Доба» продовжує відеопроєкт «Розмова в Residence». Керівниця правління благодійної організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» Наталія Несват розповіла про актуальні питання в сфері надання соціальних послуг людям, які перебувають у групах підвищеного ризику та складних життєвих обставинах.

Під час інтерв’ю обговорили проблеми, з якими стикаються ті, хто має ВІЛ-статус, або хворі на туберкульоз. Крім того, йшлося про прийняття цих людей соціумом, а також дискримінацію та стигму.

Голова благодійної організації також зазначила про співпрацю з державними структурами на місцевому та обласному рівнях. А також фінансову допомогу країні від Глобального фонду.

Також Наталія Несват зазначила, що фахівці БО «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» надають допомогу: людям, які живуть з ВІЛ; хворим на туберкульоз; жінкам, які постраждали від домашнього насильства; особам, які відбувають покарання та звільненим з місць несвободи; людям, які вживають наркотики ін’єкційно; безпритульним; чоловікам, які мають секс із чоловіками; та іншим особам, які перебувають у групі підвищеного ризику та складних життєвих обставинах.

Подібні публікації

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x